_DSC0559
a1
slide2
previous arrow
next arrow

Wspaniała inicjatywa wolontariuszy

W sobotę 30 lipca br. z inicjatywy pani Małgorzaty Kochan, grupa wolontariuszy zrobiła wielką niespodziankę mieszkańcom Domu Pogodnej Jesieni zabierając ich na wycieczkę uliczkami Zakliczyna.

Pomimo niepewnej, pochmurnej pogody szesnastu chętnych mieszkańców DPJ, pod opieką wolontariuszy i  pracowników DPJ,  wyruszyło na turystyczną eskapadę po Zakliczynie zakończoną pobytem w kawiarni pana Ryszarda Kuny. Tam, dzięki uprzejmości właściciela, uczestnicy wycieczki w promocyjnych cenach zjedli lody, ciasto, wypili kawę i zadowoleni powrócili na obiad  do DPJ. Spacer po Zakliczynie sprawił wiele radości mieszańcom naszego domu, którzy już dopytują o termin kolejnej wyprawy.

W imieniu mieszkańców DPJ składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej wycieczki, a zwłaszcza wolontariuszom, którzy bezinteresownie poświęcili swój wolny czas. W sposób szczególny chcemy podziękować pani Małgosi Kochan, która pomimo natłoku prywatnych obowiązków, od wielu lat kreatywnie angażuje się w działania wolontariackie na rzecz seniorów z Domu Pogodnej Jesieni, za co jeszcze raz gorąco dziękujemy.

Terapeutka zajęciowa
Katarzyna Walichowska